ROBOTY DROGOWE

Roboty Drogowe – jeżeli szukają Państwo fachowców w tej dziedzinie, jesteśmy całkowicie do dyspozycji! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie robót drogowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym nam na prowadzenie usług na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że roboty drogowe wymagają wysokiej precyzji, która bazuje na specjalistycznym sprzęcie. Wykorzystując nasze sprawdzone urządzenia i bazując na szerokiej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać praktycznie wszystkim wyzwaniom.

Świadczymy również innego rodzaju usługi zgodnie z oczekiwaniami klientów, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie w przypadku mniej i bardziej złożonych inwestycji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, co powoduje, że dzisiaj posiadamy tak wiele pozytywnych referencji od naszych dotychczasowych klientów. Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane ze świadczonymi przez nas usługami, prosimy o skontaktowanie się z nami.Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług!

roboty drogowe Łódź

PROFILOWANIE

Profilowanie to roboty ziemne polegające na uzyskaniu odpowiedniego profilu nawierzchni dróg, które muszą spełniać odpowiednie wymogi zgodnie z dokumentacją, między innymi pod względem spadków, pochyleń czy też rzędnych wysokościowych. Profilowanie wymaga dokładnej oceny gruntu oraz oczyszczenia podłoża z zanieczyszczeń. Do prac najczęściej wykorzystuje się walce i równiarki, a także narzędzia ręczne.

ZAGĘSZCZANIE

Najczęściej bezpośrednio po profilowaniu przeprowadza się zagęszczanie podłoża w celu uzyskania jego odpowiedniej gęstości do prowadzenia dalszych robót drogowych.  Zgęszczanie prowadzone jest aż do tego momentu, gdy uzyska się właściwy wskaźnik zagęszczenia zgodnie z normami. Do zagęszczania stosuje się walce oraz zagęszczarki pozwalające na szybkie uzyskanie odpowiedniego wskaźnika zagęszczenia.

WARSTWY KONSTRUKCYJNE

W celu budowy drogi konieczne jest przygotowanie odpowiednich warstw konstrukcyjnych, które stanowią jej podbudowę. Najczęściej jako warstwy konstrukcyjne stosuje się podbudowy z kruszywa naturalnego lub łamanego, z mieszanek mineralno-cementowych oraz mineralno-cementowo-emulsyjnych. Nasza firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie robót drogowych. Dla klientów wykonujemy również warstwy konstrukcyjne zgodnie z założeniami projektowymi.

PODBUDOWY

Podbudowa jest jednym z kluczowych elementów konstrukcji drogi. Jest to warstwa, która ma za zadanie przenoszenie obciążeń generowanych przez ruch pojazdów,  w tym w szczególności pojazdów o większym ciężarze. Pełni ona rolę fundamentu dla warstw wyższych, które wykonuje się z betonu cementowego lub mieszanek asfaltowo-mineralnych. Podbudowy muszą zatem gwarantować odpowiednią nośność i trwałość na długi czas.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

✆ 601 384 892 - Piotr
✆ 601 215 762 - Marcin

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

NASZE REALIZACJE