WYNAJEM MASZYN

Wynajem Maszyn Budowlanych – dla klientów przygotowaliśmy szeroką gamę wyposażenia wysokiej klasy, które pomocne jest wprowadzeniu prac budowlanych różnych typów. Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, zapewniamy dostęp do maszyn i urządzeń budowlanych sprawdzających się przy pracach budowlanych w ramach szeroko zakrojonych inwestycji, a także wówczas, gdy klient planuje wybudowanie własnego domu.

Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny na wynajem maszyn budowlanych zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. W naszym asortymencie dostępne są tylko wysokiej klasy sprzęty, które posiadają aktualne badania techniczne i są od razu gotowe do użycia.Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszej oferty, prosimy o skontaktowanie się z nami – dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.Wynajem maszyn budowlanych – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

wynajem maszyn Łódź

KOPARKI KOŁOWE

Koparki kołowe to urządzenia mające wszechstronne zastosowanie na placu budowy. Wyróżniają się one przede wszystkim wysoką mobilnością dzięki zastosowaniu kół mogących poradzić sobie nawet na trudnym terenie, wysoką mocą oraz niezawodnością, co powoduje, że są one obecnie jednymi z najczęściej używanych maszyn budowlanych w różnych pracach ziemnych, na przykład kopaniu fundamentów, wykopów pod instalacje, a także przy pracach przeładunkowych.

KOPARKI GĄSIENICOWE

Koparki wyposażone w gąsienicowy układ bieżny mają szerokie zastosowanie w prowadzeniu różnego rodzaju robót ziemnych. Mogą one pełnić również swoją rolę jako urządzenia przeładunkowe, nabierając i przenosząc materiały sypkie. Koparki gąsienicowe 2-34 ton to najbardziej popularne koparki wybierane do prac na placach budów, które zapewniają optymalną moc, ładowność oraz niezawodność.

KOPARKO – ŁADOWARKI

Koparko-ładowarka jest popularną, często wykorzystywaną maszyną do prowadzenia robót ziemnych, która pełni rolę zarówno koparki, jak i ładowarki. Jest to dzięki temu uniwersalna maszyna, która może być wykorzystana między innymi do przygotowywania terenów pod budowę dróg i chodników, do prac porządkowych, elioracyjnych, komunalnych. Znajduje też zastosowanie w rolnictwie. Koparko-ładowarki mogą poszerzyć swoją funkcjonalność dzięki szerokiej gamie osprzętu roboczego do wyboru.

ŁADOWARKI

Wśród popularnych sprzętów budowlanych znajdują się ładowarki łyżkowe – są to maszyny przeznaczone do prowadzenia robót ziemnych, a w szczególności do załadunku i transportu urobku dzięki wyposażeniu w łyżkę załadunkową. Mogą być one również wykorzystane do przewozu materiałów budowlanych, materiałów sypkich, przy odspajaniu niezamarzniętych gruntów, a także do innych prac, na przykład do przeładunku dłużnic, bloków za sprawą wymiennego osprzętu.

SPYCHARKI

Ciągniki gąsienicowe takie jak spycharki są zaliczane do grupy maszyn przeznaczonych do prowadzenia robót ziemnych w budownictwem, górnictwie, energetyce, leśnictwie, a także w sektorze komunalnym, dlatego też mają one szerokie zastosowanie. Równie spycharki mogą być użyte do odspajania gruntów od podłoża, wykonania wykopów, transportu urobku, zagęszczania podłoża, profilowania i niwelowania terenu oraz innych prac z użyciem dopasowanego osprzętu.

WOZIDŁA TECHNOLOGICZNE

Wozidło technologiczne zaliczane jest do wywrotek. Maszyny tego rodzaju przeznaczone są przede wszystkim do transportu dużej ilości materiałów, na przykład ziemi, gruzu, piasku, kamieni. Wozidła technologiczne używane są przede wszystkim w trudnych warunkach terenowych, tam gdzie nie ma możliwości zastosowania zwykłych samochodów ciężarowych. Używane są między innymi w kopalniach odkrywkowych czy też na placach budów na trudnym terenie.

ZAMIATARKI

Zamiatarki to urządzenia przeznaczone do zamiatania, między innymi dróg, chodników, ulic, pasów startowych, a także innych przestrzeni. Szybko i skutecznie usuwają drobne odpady, liście, pyły. Zamiatarki można podzielić na kilka typów, między innymi na zamiatarki kompaktowe o małych wymiarach, samochodowe zamiatarki drogowe, które zbudowane są na podwoziu samochodu, a także na przyczepy zamiatające – zamiatarki ciągnione

WALCE, ZAGĘSZCZARKI

Do zagęszczenia gruntu najlepiej nadają się wysokiej klasy walce – zagęszczarki, które pozwalają na szybkie i łatwe ubicie gruntu w celu prowadzenia dalszych prac budowlanych, na przykład w celu budowy drogi czy chodnika. Maszyny do zagęszczania urobku konstruowane są tak, aby zapewnić optymalną trwałość i wytrzymałość nawet w trudnych warunkach. Zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej klasy wyposażenia w atrakcyjnych cenach!

MINIKOPARKI, WIERTNICE

Minikoparki mają szerokie zastosowanie w pracach budowlanych, szczególnie w tych przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania zwykłych koparek, ponieważ przestrzeń jest ograniczona. Są one stosowane między innymi do wykopów pod instalacje czy też na posesjach prywatnych. Minikoparki mogą być wyposażone również w dodatkowy osprzęt, na przykład zamontowana w urządzeniu wiertnica pozwala na wykonanie otworu wiertniczego pod studnię.

MŁOTY HYDRAULICZNE

Młot hydrauliczny to rodzaj młota kafarowego, który bazuje na wykorzystaniu energii ciśnienia oleju hydraulicznego do napędu bijaka.Główne zastosowanie młotów hydraulicznych to wyburzanie różnych budowli, usuwanie nawierzchni drogowych, wykuwanie, pozyskiwanie kruszyw w kopalniach odkrywkowych, dlatego też mają one szerokie zastosowanie. Dzięki specjalnym poduszkom amortyzującym młot hydrauliczny jest bezpieczniejszy w obsłudze i nie generuje nadmiernego hałasu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

✆ 601 384 892 - Piotr
✆ 601 215 762 - Marcin

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

NASZE REALIZACJE