ROBOTY ZIEMNE

Roboty Ziemne – nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie robót ziemnych. Wychodzimy naprzeciwko potrzebom klientów i zapewniamy im przystępne ceny, krótkie terminy realizacji i najwyższą jakość obsługi!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia robót ziemnych. Dysponujemy bogatym zapleczem maszyn i sprzętów do prowadzenia robót i dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu z naszych klientów biznesowych i indywidualnych profesjonalne wsparcie w realizacji prac. Wszystkie roboty ziemne przeprowadzane są przez wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników posiadających w swojej branży szeroką wiedzę oraz odpowiednie uprawnienia do obsługi maszyn. Zapewniamy przy tym bardzo atrakcyjne ceny na prowadzone przez nas roboty ziemne – konkurujemy jednak nie tylko kosztami prowadzenia prac, ale również ich wysoką jakością. Gdy mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, prosimy o kontakt – będziemy mogli odpowiedzieć wyczerpująco i przygotować dla Państwa wycenę robót. Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszej oferty! 

roboty ziemne Łódź

WYKOPY

Wykonujemy wykopy wąskoprzestrzenne oraz szerokoprzestrzenne z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn do prac ziemnych – koparek, koparko-ładowarek, minikoparek. Zajmujemy się również wywozem i zagospodarowaniem urobku z wykopów. Dla klientów wykonujemy wykopy: pod fundamenty i podziemia , do kładzenia instalacji, pod zbiorniki różnych typów, pod oczka wodne  oraz w innych celach. Prace ziemne będą przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników posiadających odpowiednie uprawnienia.

NASYPY

Wykonywanie nasypów jest związane z bardzo wysoką precyzją prac, ponieważ wtedy, gdy będą one nieprawidłowo wykonane, istnieje ryzyko osunięcia się konstrukcji. Wzrasta ono również wtedy, gdy dochodzi do naturalnego osadzania gruntu. Wykonujemy nasypy z naciskiem na ich bezpieczeństwo, wybierając do tego celu odpowiednie grunty, które zapewniają stabilność i trwałość. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody wykonywania nasypów oraz wysokiej klasy sprzęt.

REKULTYWACJA

Rekultywacja to przywracanie oryginalnych wartości przyrodniczych oraz użytkowych tym terenom, które zostały zniszczone przez działalność człowieka. Rekultywacja może być prowadzona przez zasypywanie, na przykład terenów kopalnianych, zalesianie czy zalewanie. Jeżeli potrzebują Państwo specjalistów w zakresie rekultywacji terenów, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu prac ziemnych i dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

WYMIANA GRUNTU

Najczęściej wymiana gruntów przeprowadzana jest wtedy, gdy obecny grunt nie spełnia wymagań związanych z planowaną inwestycją, na przykład jest niestabilny czy ma nieodpowiedni skład – warunki gruntowe mogą odbiegać od wymagań projektowych. Naszym klientom zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wymiany gruntów. Dysponujemy odpowiednim zapleczem maszyn przeznaczonych do prac ziemnych, dzięki którym możemy wykonać prace szybko i sprawnie, zgodnie ze wskazaniem klienta.

HUMUSOWANIE

Humusowaniem określa się zespół czynności mających na celu przygotowanie powierzchni gruntu do obudowy roślinnej. Humusowanie włącza dogęszczenie gruntu, rowkowanie,
naniesienie ziemi urodzajnej, a także jej bronowanie i dogęszczenie. Humusowanie przeprowadzane jest między innymi skarpach oraz w rowach przy drogach. Nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług w zakresie humusowania. Zapewniamy naszym klientom wysoką jakość obsługi oraz przystępne ceny.

UMACNIANIE SKARP

Umacnianie skarp ma na celu zapobieganiu osuwania się skarp, na przykład znajdujących się przy drogach. Skarpy narażone są na osunięcia w wyniku osiadania gruntu oraz warunków atmosferycznych, mogą być również wypłukiwane. Naprawienie nieodpowiednio umocnionej skarpy związane jest z wysokimi kosztami, dlatego też przeprowadza się obecnie umacnianie skarp w celu uzyskania optymalnego bezpieczeństwa i atrakcyjnego efektu wizualnego.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

✆ 601 384 892 - Piotr
✆ 601 215 762 - Marcin

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

NASZE REALIZACJE